Przypisani Północy
Stowarzyszenie Kulturalne z siedzibą w Olecku

"Aktywni w Lenartach"


Zakończenie szkolenia z obsługi komputera oraz poszukiwania aktualnych ofert pracy poprzez internet było także okazją do spotkania wszystkich osób zaangażowanych w realizację i powodzenie projektu „Aktywni w Lenartach”. 19 czerwca w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej uroczyście wręczone zostały Uczestniczkom zaświadczenia ukończenia szkolenia. Wystąpienia mieli także sołtysi wsi Judziki i Lenarty – Renieusz Kowalewski i Stanisław Ciechanowicz. Słowa uznania i gratulacje za aktywne uczestnictwo we wszystkich zajęciach złożyła Maria Dzienisiewicz – prezes Stowarzyszenia Kulturalnego „Przypisani Północy”.
Firma szkoleniowa Tomasza Łaskowskiego przygotowała niespodziankę – odrębne podziękowania oraz lampkę szampana. Panie z Lenart i Judzik z satysfakcją opowiadały o swoich doświadczeniach i czasem zabawnych historiach z zajęć socjoterapeutycznych i doradztwa zawodowego. Każda otrzymała od Pani Danuty Cieślukowskiej płytę CD z opracowaną prezentacją zdjęciową oraz krótkie filmiki z warsztatów. Miło będzie po jakimś czasie wrócić pamięcią do wspólnych spotkań. Wszystkie Panie potwierdziły, że znacznie poprawiły swoje umiejętności i wiedzę o sobie samych, wzmocniły się, na pewno pewniej będą korzystały z komputera i internetu.
Serdeczne słowa podziękowania skierowano do koordynatora projektu Anny Turowskiej, która troszczyła się, aby niczego nie brakowało ani Uczestniczkom, ani specjalistom prowadzącym szkolenia.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Strona główna

Ostatnia aktualizacja:  15 lipca 2009  w@m