Przypisani Północy
Stowarzyszenie Kulturalne z siedzibą w Olecku

Domy im. J. Korczaka w pozytywnym rytmie


„Sztuką w bariery” - projekt zainicjowany przez Nieformalną Grupę Działania - Kolektyw społeczno-obyczajowy z Olecka, którego liderką jest Izabela Piotrowska (www.facebook.com/IzabelaPerForm), ma na swoim celu pokazać, że warto się rozwijać i współpracować. NGD- Kolektyw Społeczno –obyczajowy wychodzi na przeciw potrzebom wewnątrz lokalnej społeczności, a swoje główne działania kieruje do dzieci i młodzieży z Domów im. J. Korczaka oraz ich rówieśników z Olecka . W ramach projektu raz w tygodniu odbywają się spotkania rytmiczno - bębniarskie w kręgu, we wspólnie zaaranżowanej przestrzeni lub w plenerze - gdy pogoda bardzo sprzyja i dopisuje - wtedy uczestników można usłyszeć np. na Dzikiej Plaży. Pozytywny wpływ grania na żywym instrumencie jest nieoceniony, a dodatkowo wzmocniony uczestnictwem w grupie stanowi ważny aspekt integrujący, uczy pracy w grupie, dlatego realizatorzy chcą podzielić się i zaprosić do współudziału chętnych rówieśników z miasta (po wcześniejszym zgłoszeniu). O bieżących informacjach można dowiedzieć się ze strony profilowej na Facebooku – Sztuką w bariery.

Przedsięwzięcie wspierają : Przypisani Północy Stowarzyszenie Kulturalne oraz Centrum Administracyjne Obsługi Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych. Projekt zrealizowano ze środków programu mikrodotacji „Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie 4” dofinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach FIO.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Strona główna

Ostatnia aktualizacja:  14 lipca 2020  w@m