Przypisani Północy
Stowarzyszenie Kulturalne z siedzibą w Olecku

Realizacja zadania publicznego „Ponad granicami”


W maju 2022 r. rozpoczęła się realizacja zadania publicznego „Ponad granicami”

W maju rozpoczęła się realizacja zadania publicznego „Ponad granicami” współfinansowanego ze środków otrzymanych od Powiatu Oleckiego. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalne „Przypisani Północy”, udział w nim biorą uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Olecku.
W ramach zadania zostanie zrealizowanych 8 warsztatów plastycznych inspirowanych symboliką herbu powiatu zakończonych wernisażem powstałych prac. Do działań zaangażowanych zostanie 4 uczestników ŚDS, a także 4 osoby z Ukrainy, mieszkające obecnie w Olecku. Projekt ma na celu poszerzanie aktywności kulturalnej mieszkańców powiatu oraz propagowanie jego walorów przyrodniczych, a także przełamywanie barier kulturowych poprzez sztukę i twórczą aktywność.
Efekty warsztatów będą zamieszczane na bieżąco na stronie Środowiskowego Domu Samopomocy na Facebooku oraz stronie internetowej Stowarzyszenia http://www.przypisani.org .
 

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Strona główna

Ostatnia aktualizacja:  04 lipca 2022  w@m