Przypisani Północy
Stowarzyszenie Kulturalne z siedzibą w Olecku

Realizacja zadania publicznego „Ponad granicami”


W maju rozpoczęła się realizacja zadania publicznego „Ponad Granicami” współfinansowanego ze środków Powiatu Oleckiego. Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Kulturalne „Przypisani Północy”.
W ramach zadania miało miejsce 8 warsztatów plastycznych inspirowanych symboliką herbu Powiatu Oleckiego. Zadanie zakończył wernisaż powstałych prac plastycznych. W warsztatach zaangażowanych było 4 uczestników Domu i 4 osoby z Ukrainy, mieszkające obecnie w Olecku. Głównym celem było przełamywanie „Ponad Granicami” barier poprzez sztukę i twórczą aktywność oraz propagowanie walorów przyrodniczych ziemi oleckiej.
Warsztaty plastyczne poprowadził Pan Wojciech Łukasik – artysta malarz, od lat mieszkający na mazurskiej wsi, gdzie tworzy obrazy i obiekty przestrzenne, scenografie do przedstawień teatralnych i koncertów.
Wernisaż wzbogacony był występem artystycznym w wykonaniu Lilii Romanenko i Artema Yastreby oraz wyśmienitym poczęstunkiem.

Katarzyna Przekop
 

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Strona główna

Ostatnia aktualizacja:  21 lipca 2022  w@m