Przypisani Północy
Stowarzyszenie Kulturalne z siedzibą w Olecku

77. Galeria Jednego Obrazu


2023.12.08

77. Galeria Jednego Obrazu Stowarzyszenia Kulturalnego "Przypisani Północy" to spotkanie z Anną Korniluk - autorką barwnych zdjęć otaczającej nas przyrody, oraz Ariną Khasanovą - uczennicą Szkoły Podstawowej Nr 2. w Olecku.
Poznaliśmy ciekawe historie o plastycznych pasjach i wysiłku, który niezmiennie towarzyszy przy realizacji swoich marzeń.
Jak zawsze na sztalugach postawione zostały nowe prace: foto-obraz "Zima" Anny Korniluk, rysunek Waldemara Rukścia "Nadchodzą Święta", zdjęcie "Śnieg" Bolesława Słomkowskiego, olej na płótnie "Jesień borecka" Antosi Klimaszewskiej.
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy:
Świąt wypełnionych życzliwością, uśmiechem i miłością, niosących spokój i odpoczynek.
- Maria Dzienisiewicz

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze
 

Galeria Jednego Obrazu

Ostatnia aktualizacja:  10 marca 2024  w@m